Vážení rodiče,

V pátek 5. a v sobotu 6. října 2018 budou v budově naší mateřské školy probíhat volby do zastupitelstva obce.
Protože je nutné v pátek nejpozději do 12.30hod. vyklidit obě dolní třídy, prosíme rodiče, pokud budou moci, aby si vyzvedávali v pátek svoje děti již po obědě, odpolední provoz bude omezen jen do jedné třídy.

Pyžamkový den třídy Čmeláků

Ve črtvrtek 27. 9. 2018 čeká třídu Čmeláků první "Smíškový den - Pyžamkový".

Děti potřebují:
Pyžamko (proběhne soutěž o nejoriginálnější pyžamo), dobrou náladu, úsměv a něco dobrého na zub.

Kulturní akce dětí

Peníze na kulturní akce dětí 1 500,-Kč
prosíme posílejte do konce září 2018 na k tomu zřízený účet 1387546044/3030.
Do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte.

Fotogalerie z MŠ Sedmikráska

Vážení rodiče, fotografie z akcí a zážitků Vašich dětí v mateřské škole naleznete na adrese:sedmikraska-praha.rajce.idnes.cz

Přihlašovací jméno a heslo nutné k prohlížení fotografií, Vám rády sdělí paní učitelky ve třídě.

Desatero pro rodiče předškolních dětí

Vážení rodiče, v souvislosti s materiálem o očekávaných výstupech předškolního vzdělávání, který navazuje na rámcový vzdělávací program předškolního vzdělávání, vzniklo desatero popisující základní požadavky na dovedností dětí před vstupem do první třídy základní školy. Domníváme se, že materiál by mohl být užitečný i vám - rodičům nejen předškolních dětí - a proto vám jej dáváme k dispozici ke stažení: Desatero pro rodiče dětí předškolního věku.