Rozdělení dětí do tříd pro školní rok 2019/20

Vážení rodiče,

reaguji na vaše dotazy ohledně rozdělení dětí do tříd.
Opravdu usilovně jsme se snažily vám vyhovět a rozdělit děti do tříd podle vašich přání. Pro rok 2019/20 máme 58 předškoláků a tlak na čistě předškolní třídy je tak velký, že se nepodařilo vyhovět všem. Vzhledem k tomu, že nemohu a nechci nikoho preferovat, rozhodla jsem se přijmout jediné spravedlivé řešení a rozdělit děti do těchto tříd striktně podle data narození.
Tímto bohužel RUŠÍM všechny přísliby, které jste obdrželi od paní učitelek v červnu. Do čistě předškolních tříd (Ještěrky a Šídla) budou zařazeny děti narozené do 2.8.2014 včetně. Ostatní (mladší) předškoláci a děti podzimní budou chodit do třídy Čmeláků. Tam bude samozřejmě probíhat speciální program pro předškoláky, aby byli připraveni na vstup do školy.
Jmenné seznamy jednotlivých tříd naleznete zde na stránkách koncem srpna.
Děkuji za pochopení a věřím, že se všem dětem bude ve školce líbit a užijí si báječný rok.

Martina Kubová

Prázdninový provoz mateřských škol

Vážení rodiče, MŠ Sedmikráska je v letních měsících (červenec a srpen 2019) uzavřena. Pokud máte zájem o docházku Vašeho dítěte v době letních prázdnin do MŠ, informace k přihášení neleznete na webových stránkách MŠ Sluníčko (provoz v době 1. - 12. 7. 2019) a MŠ Rohožník (provoz v době 15. - 26. 7. 2019), viz. "Oznámení o organizaci prázdninového provozu" v dokumentech ke stažení.

Fotogalerie z MŠ Sedmikráska

Vážení rodiče, fotografie z akcí a zážitků Vašich dětí v mateřské škole naleznete na adrese:sedmikraska-praha.rajce.idnes.cz

Přihlašovací jméno a heslo nutné k prohlížení fotografií, Vám rády sdělí paní učitelky ve třídě.

Desatero pro rodiče předškolních dětí

Vážení rodiče, v souvislosti s materiálem o očekávaných výstupech předškolního vzdělávání, který navazuje na rámcový vzdělávací program předškolního vzdělávání, vzniklo desatero popisující základní požadavky na dovedností dětí před vstupem do první třídy základní školy. Domníváme se, že materiál by mohl být užitečný i vám - rodičům nejen předškolních dětí - a proto vám jej dáváme k dispozici ke stažení: Desatero pro rodiče dětí předškolního věku.