Výlet třídy Cvrčků

V pondělí 26. 2. 2018 pojede třída Cvrčků na výlet do sportovně zábavního centra Brumbambule v Praze.

Sraz nejpozději do 7: 15 hodin.

S sebou: vhodné oblečení a obuv, batoh s pitím v uzavíratelné lahvi, svačinu dostanou děti v MŠ.

Přednášky pro rodiče

Vážení rodiče,
Rádi bychom Vás pozvali na několik přednášek, které jsou zaměřené na předávání zkušeností v oblasti zdraví, péče a výchovy předškolních dětí.
Přednášky budou probíhat v průběhu celého školního roku v budově naší mateřské školy, budou vždy odpoledne od 16:30 hodin, přibližně na 1,5 hodiny a jsou pro Vás zdarma.
Témata přednášek budou vždy včas na všech nástěnkách a na našich webových stránkách.

První přednášky začínají již v listopadu.

Fotogalerie z MŠ Sedmikráska

Vážení rodiče, fotografie z akcí a zážitků Vašich dětí v mateřské škole naleznete na adrese:sedmikraska-praha.rajce.idnes.cz

Přihlašovací jméno a heslo nutné k prohlížení fotografií, Vám rády sdělí paní učitelky ve třídě.

Kulturní akce dětí

Peníze na kulturní akce dětí 1 300,-Kč
prosíme posílejte na číslo účtu 1387546044/3030 nejpozději do konce září 2017.
(účet je zřízen jen na platby kulturních akcí, zpravovaný rodičovskou radou)
Variabilní symbol Vašeho dítěte je stejný jako u platby za obědy .

Desatero pro rodiče předškolních dětí

Vážení rodiče, v souvislosti s materiálem o očekávaných výstupech předškolního vzdělávání, který navazuje na rámcový vzdělávací program předškolního vzdělávání, vzniklo desatero popisující základní požadavky na dovedností dětí před vstupem do první třídy základní školy. Domníváme se, že materiál by mohl být užitečný i vám - rodičům nejen předškolních dětí - a proto vám jej dáváme k dispozici ke stažení: Desatero pro rodiče dětí předškolního věku.